Gazi Mustafa Kemal Atatürk

Üyelik / İstifa

Anadolu Eğitim Sendika'sına üye olmak için aşağıdaki online formu doldurabilirsiniz. Sizinle en kısa sürede iletişime geçilecektir.


Veya Anadolu Eğitim Sendikası üyelik formunu doldurup imzalayarak AES genel merkezine posta veya faks yoluyla gönderebilirsiniz.


Anadolu Eğitim Sendikası Üyelik Formunu İndirmek İçin Tıklayınız

BAŞKA BİR SENDİKAYA ÜYE İSENİZ

Sendikalara üyelikler 4688 sayılı Kamu görevlileri sendikaları kanunu kapsamında yapılmaktadır. Sendikaya üye olmaya karar veren kişi, kanun gereği önceki sendikasından mutlaka çekilmelidir. Üyesi bulunduğunuz sendikadan çekilmek için yapmanız gereken 3 Adet Çekilme formunu doldurup, imzaladıktan sonra çalışmakta olduğunuz kurumun evrak kaydına giriş yaptırmanız yeterlidir.


Kanun gereği okul ve kurum müdürlüğü kendilerine verilen 3 adet çekilme formuna evrak kayıt numarası verdikten sonra, çekilme formunun 1 nüshasını ilgili kişiye, 1 nüshasının çekildiği sendikanın genel merkezine ve kalan 1 nüshayı da kişinin sicil dosyasına koymakla mükelleftir.


Sendikamız Anadolu Eğitim Sendikasına Online Üyelik İşlemi Gerçekleştirmek İçin Lütfen Aşağıdaki Formu Doldurunuz
" Üyelik formunu doldurduktan sonra PDF formatında bilgisayarınıza indirebilirsiniz. İndirdiğiniz üyelik formunu aes@aes.org.tr adresine mail atabilir veya 0312 232 44 41 numaralı faksa gönderebilirsiniz. Detaylı bilgi için 0312 232 55 35 ' i arayabilirsiniz.