Gazi Mustafa Kemal Atatürk
AES' ten, ÇOBAN'A “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

AES' ten, ÇOBAN'A “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ

01/04/2019

Anadolu Eğitim Sendikası, Çorum Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan Yahya Çoban’a hayırlı olsun, ziyaretinde bulundu.

Ziyarete Anadolu Eğitim Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Nihat ÖRS, İl Başkanı Yüksel SAY, İl Yönetim Kurulu üyeleri Kenan TAŞKIN, Gazi GEVŞEK, Mesut ÇETİNOĞLU ve Erdal BALOĞLU katıldı.

Ziyarette konuşan Genel Başkan Yardımcısı Nihat ÖRS, sendikalar ile kurulacak diyaloğun eğitimin meselelerinin çözmede önemli olduğunu adil, şeffaf, ulaşılabilir bir yönetim anlayışının buna daha da olumlu katkı yapacağını ve bu konuda Yahya Bey’e güvendiklerini söyledi.

İl Başkanı Yüksel SAY da karşılaştıkları meselelerde çözüm odaklı, yapıcı bir yol izleyerek meseleleri dile getireceklerini belirtti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milli Eğitim Müdürü Yahya ÇOBAN, yıllardır eğitimin her kademesinde görev yapmış biri olarak Çorum’a hizmet edeceklerini belirtti.

Bu anlamda sendikalarla olan iletişimin eğitimin ileri gitmesi anlamında önemli olduğunun altını çizerek, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade etti.

Ziyaret eğitimin çeşitli konularında görüş alışverişi yapılarak sona erdi.

 

  Facebook'ta Paylaş      

Yorum Yaz


İlgili Etiketler

AES' ten, ÇOBAN'A “HAYIRLI OLSUN” ZİYARETİ