Gazi Mustafa Kemal Atatürk
AES Kayseri Şubemiz 23 Kasım’da Açılıyor

AES Kayseri Şubemiz 23 Kasım’da Açılıyor

17/11/2013

Yurt genelindeki örgütlülüğünü şubelerle taçlandıran sendikamızın Kayseri Şubesi 24 Kasım öğretmenler günü öncesinde hizmete açılıyor. Temsilciliğin yetkilendirilmesini takip eden 1 yıl içinde hızla büyüyen teşkilatımız, Kayseri Eğitimciler Lokali ve Öğretmenevine çok yakın mesafede tüm eğitimcilerin kolayca ulaşacağı bir noktada şubemizi hizmete açmanın mutluluğunu yaşamaktadır. Sendika şubelerinin birer özel makam olmaktan çok yaşayan, üreten yerler olmasını hedefleyen AES,  şubemiz içinde bir etüt salonu ve kütüphane de oluşturarak örnek olacaktır.

Genel Başkan Sayın Cansel GÜVEN tarafından yapılacak şube açılışımızda Genel Sekreterimiz Sayın Serkan AVCI, Hukuk Sekreterimiz Sayın Adem ÇELİK ile Teşkilat Sekreterimiz Sayın Ali TAŞDEMİR’in  yanında Anadolu Eğitim Sendikasının Bölge Temsilcileri ve il başkanlarımız da hazır bulunacaklardır.

Geleneksel hale getirdiğimiz Başöğretmenlik Onur Ödülümüzün 7. si de ilk defa genel merkezimiz dışında bir ilde, Kayseri Şubemizin açılışını takiben Emekli Öğretmen Sayın Rahim DEMİRBAŞ’a takdim edilecek olup, akşam programımız yemekli bir kutlamayla Turizm Otelcilik Lisesi Uygulama Otelinde sürecektir.

Cansel GÜVEN ve Beraberindeki heyet, 24 Kasım Öğretmenler günü kapsamında Kayseri Valiliği ve İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği resmi törenlere de katılarak çeşitli temaslarda bulunduktan sonra ilimizden ayrılacaklardır.

Kayseri’de görev yapan üyelerimiz başta olmak üzere açılış ve ödül törenimize katılmak isteyen dostlarımızı aramızda görmekten onur duyacağımızı belirtir, Kayseri Şube Başkanımız Sayın Ahmet GÜRSES ve ekibine başarılar dileriz.

 

Anadolu Eğitim Sendikası

Basın Sekreterliği

 

Tarih ve Saat                    : 23 Kasım 2013 Cumartesi 13:00

AES Kayseri Şube Adresi: Sahabiye Mah. Ortak Sokak

Dedeoğlu İş merkezi Kat 5, No: 403

( Eğitimciler Lokali Yanı) KAYSERİ

İletişim: Genel Merkez 0 312 232 55 35

Şube Başkanı Ahmet GÜRSES 530 787 41 72

kayseri@aes.org.tr

 

 \\

 

 

  Facebook'ta Paylaş      

Yorum Yaz


İlgili Etiketler

AES Kayseri Şubemiz 23 Kasım’da Açılıyor