Gazi Mustafa Kemal Atatürk
Eğitim Sorunlarına İlişkin Talep ve Önerilerimizi Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Ziya SELÇUK’a İlettik

Eğitim Sorunlarına İlişkin Talep ve Önerilerimizi Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Ziya SELÇUK’a İlettik

07/12/2019

Anadolu Eğitim Sen Genel Başkanı Mehmet Alper ÖĞRETİCİ ile Genel Başkan Yardımcılarımız Asel KAYA ve Nihat ÖRS Milli Eğitim Bakanı sayın Prof. Dr. Ziya SELÇUK ile bir araya geldiler.

Anadolu Eğitim Sendikası olarak her zaman eğitim ve eğitimcilerin sorunları ile birlikte çözüm önerilerini de dile getirdiklerini ifade eden ÖĞRETİCİ, bakanlığın yapacağı tüm olumlu çalışmalara katkı sunacaklarını ifade ederek eğitimin acil sorunlarını ve çözüm önerilerini paylaştı.

Genel başkanımız ücretli öğretmenlik, öğretmen atamaları, yer değiştirme sistemi, sözleşmeli öğretmenlik uygulaması, göreve başlamada ve görevde yükselmelerde uygulanan mülakat, Öğretmenlik Meslek Kanunu, genel idari hizmetler ve yardımcı hizmetler sınıfında çalışanların sorunları ve acil çözüm bekleyen sorunlar ile çözüm önerilerini içeren detaylı raporumuzu Sayın SELÇUK’a takdim etti. Sayın bakanımıza nazik kabulleri için teşekkür ederiz.


Yorum Yaz


İlgili Etiketler

Eğitim Sorunlarına İlişkin Talep ve Önerilerimizi Milli Eğitim Bakanı Prof.Dr. Ziya SELÇUK’a İlettik Mili Eğitim Bakanı, Ziya SELÇUK, Öğretmen Eğitim Sorunlarına İlişkin Talep ve Önerilerimizi Milli Eğitim Bakanı Prof. Dr. Ziya SELÇUK?a İlettik