Gazi Mustafa Kemal Atatürk
En İyi Çıkış Yapan Temsilcilik AES Osmaniye

En İyi Çıkış Yapan Temsilcilik AES Osmaniye

15/05/2015

Anadolu Eğitim Sendikası amatör ruh ve gönüllülük esasıyla çalışan temsilcilerin omuzlarında yüceliyor. Ülkenin dört yanında tek yürek çalışan 88 il-ilçe temsilcimizle gurur duyuyoruz. Her biri büyük özveriyle, AES ilkeleri doğrultusunda çalışmakta, eğitim çalışanlarının yereldeki sorunlarını çözerek yüzümüzü ağartmaktadır.  

AES Temsilcileri başarı deyince kazandırdıkları üye sayısından çok ilkeli sendikacılık ve özverili çalışmalarıyla takdir edildiklerini bilerek, rekabet değil dayanışma içinde hizmet eder. O temsilcilerden biri, Osmaniye İl Başkanımız Sayın Göken Gülsoy hepimizi hayran bırakacak bir enerji ile kısa sürede elliden fazla okulu ziyaret ederek bizi Osmaniye’deki meslektaşlarımıza kavuşturdu, onların sesini bize ulaştırdı.

Çoğu güne Osmaniye’de bir okuldan selamlar iliştirilmiş Göken Başkanımızın fotoğrafıyla başladık.  Moral bulduk, enerji dolduk sayesinde. Artık Osmaniye’de “böyle bir sendika var mıydı”, “ben de AES in bizim okulu ziyaretini bekliyordum” diyenler olmayacaksa Göken Başkanımız sayesinde. Kısa bir süre önce Konfederasyonumuz BASK’ın da temsilini üstlenen Sayın Göken Gülsoy ile ne kadar gurur duysak az. Ona başarılar dilemek doğru olmaz, başarılarının devamını dilemekteyiz. Emeğin helal, dostluğun ve enerjin daim olsun değerli başkanımız…

 

Mehmet Alper Öğretici

 

Anadolu Eğitim Sendikası

Teşkilatlanmadan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı

 

\\\\\\\\


Yorum Yaz


İlgili Etiketler

En İyi Çıkış Yapan Temsilcilik AES Osmaniye