Gazi Mustafa Kemal Atatürk
Muğla AES ve Kavaklıdere AES’ten Önemli Ziyaretler

Muğla AES ve Kavaklıdere AES’ten Önemli Ziyaretler

10/10/2016

Anadolu Eğitim Sen Muğla İl Başkanı Ferdi Günay ve Kavaklıdere İlçe Temsilcisi Hakan Terzioğlu tarafından Kavaklıdere ilçesinde bir dizi temas gerçekleştirildi.

Kavaklıdere ilçesine yapılan ziyarette ilk olarak ilçe kaymakamı Sayın Cevat Çelik ile görüşüldü. Yapılan makam ziyaretindeki görüşmede genel ve özellikle yerelde eğitim öğretim sorunları üzerine konuşuldu, görüş alış verişleri yapıldı. Anadolu eğitim Sen’in sorunlara bakışı ve çözüm önerileri ile sendikanın duruşu hakkında bilgi verildi.

Ziyaretten son derece memnun olduğunu belirten İlçe kaymakamı Sayın Cevat Çelik, eğitim ve öğretimle ilgili konularda iletişim ve işbirliğine her zaman açık olduğunu belirtti.

Daha sonra İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne geçen heyet, Şube Müdürü İbrahim Hakkı Kocataş ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Yılmaz’ı makamlarında ziyaret edildi.

Yapılan ziyarette sendikamızın yereldeki sıkıntıları ile ilgili çözüm önerileri ve genel sendikal kazanımlardaki durumlar aktarıldı.

 Son olarak öğleden sonra ise, ilçede görev yapan üyeler ile Atatürk Parkında buluşan İl ve İlçe Temsilcileri tarafından üyelerin sorunları dinlendi. Görüş alış verişleri yapıldı. Yeni eğitim öğretim yılı için başarı dileklerinde bulunuldu.

 Anadolu Eğitim Sendikası


Yorum Yaz


İlgili Etiketler

Muğla AES ve Kavaklıdere AES’ten Önemli Ziyaretler