Gazi Mustafa Kemal Atatürk
Anadolu Eğitim Sendikası Yeni Temsilciliklerini Duyurdu

Anadolu Eğitim Sendikası Yeni Temsilciliklerini Duyurdu

27/10/2016

Anadolu Eğitim Sendikası Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Mehmet Alper ÖĞRETİCİ yaptığı basın açıklaması ile siyasilerin olmayan sendikalarının, tüm yurtta üyeleriyle birlikte sendikal mücadele verdiğini söyleyerek yeni temsilcilikleri duyurdu.

  

Anadolu  Eğitim Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Alper ÖĞRETİCİ yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi ;


Bizler; sendikacı kimliğinden önce, birlikte hak aramanın gereğine inanan eğitimcileriz. Anadolu Eğitim Sendikası’nın kurucuları, siyaseten bağımsız, tümleştirici bir sendika var etmek için yola çıktılar. AES’in yol arkadaşları uzakta kalıp temsil edilmeyi beklemek yerine çözüme taraf olmayı seçenlerdir.


    81 ile yayılmış üyelerimiz ile her geçen gün büyüyen, güçlenen Anadolu Eğitim Sendikası ülke çapında teşkilatlanmasını sürdürmektedir.. Kendini sendikamız içinde ‘eğitimci’ kimliği ile ifade etmek isteyen, kişisel ve siyasi ikbal kovalamayan her yol arkadaşımız AES tüzüğü ve Sendikal Kanun çerçevesinde temsil hakkını ve sorumluluğunu alabilir.


     Bu nedenle yeni yetkilendirdiğimiz Ağrı-Patnos ilçe temsilcimiz Mesut TAŞDEMİR, Afyon-Başmakçı ilçe temsilcimiz Emre TURHAN, Gaziantep il temsilcimiz Erkan KAYA, İstanbul-Sultangazi ilçe temsilcimiz Metin ÖZYÜREK,İzmir il temsilcimiz Ayhan AYDIN,İzmir-Bayraklı ilçe temsilcimiz Erdem YAMAK,İzmir-Kiraz ilçe temsilcimiz Tayfun ÜREKLİ’ye hayırlı olsun der; yapacakları çalışmalarda şimdiden başarılar dilerim.’dedi


Anadolu Eğitim Sendikası’nın çalışmalarını takip etmek,bulunduğunuz il ve ilçelerdeki temsilcilerimize ulaşmak için www.aes.org.tr   sitesini ziyaret edebileceğinin altını çizdi ve sosyal medya üzerindeki sayfalarını paylaştı.

https://www.facebook.com/anadoluegitimsen

https://twitter.com/AnadoluEgitim  


 Mehmet Alper ÖĞRETİCİ 

Anadolu  Eğitim Sendikası 

AES Genel Teşkilatlandırma Sekreteri


Yorum Yaz


İlgili Etiketler

Anadolu Eğitim Sendikası Yeni Temsilciliklerini Duyurdu