Gazi Mustafa Kemal Atatürk
AES Ordu Buluşması

AES Ordu Buluşması

02/11/2016

Anadolu Eğitim Sendikası Ordu İl Temsilciliği olarak,30 Ekim 2016 Pazar günü, Korgan ilçesinde bulunan Doğa Park’ta Ordu ilinde görev yapmakta olan üyelerimize yönelik kahvaltılı bir istişare toplantısı düzenlenmiştir..

Toplantıya muhtelif ilçelerde görev yapmakta olan temsilci ve üyelerimiz katılım göstermişlerdir. Toplantıya ayrıca sendikamız genel sekreteri Turan TEMEL’ le, AES Mesleki Teknik Eğitim Komisyonu başkanı Ali Özgül de katılarak temsilci ve üyelerimizle sendikal ve eğitimle alakalı konularda görüş alışverişinde bulunmuşlardır.

Toplantıya AES Genel Başkanı Sayın Cansel GÜVEN de telefonla katılma nezaketi göstererek üyelerimize sendikamızın çalışmaları hakkında bilgi vermiştir. AES Ordu İl temsilcisi Saygın HATİPOĞLU, AES İl teşkilatı olarak 2015-2016 yılında yapılan sendikal çalışmalar hakkında üyelere bilgi vermiş, yeni eğitim yılında yapılması planlanan sendikal çalışmalar hakkında bilgilendirmede bulunmuştur.

Toplantıda, üyelerimizin sendikamızın çalışmaları hakkındaki görüşleri ve eleştirileri alınmış, sendikamızın yol haritasıyla ilgili beklenti ve önerileri not edilmiştir. Yaklaşık üç saat süren toplantı, AES yol arkadaşlığının perçinlendiği, morallerin tazelendiği, AES ilke ve değerlerinin taviz verilmeden devam ettirilmesinin öneminin vurgulandığı, verimli ve başarılı bir buluşma olmuştur.

Toplantının planlanması, yerin rezervasyonu ve salonun hazırlanmasında büyük emekleri olan AES Ordu İl temsilcisi Saygın Hatipoğlu ile AES Korgan Temsilcisi Şevket Gür’e Ordu İl temsilciliği olarak teşekkür ediyoruz.

 

AES ORDU İL TEMSİLCİLİĞİ


Yorum Yaz


İlgili Etiketler

AES Ordu Buluşması