Gazi Mustafa Kemal Atatürk
ÜYELERİMİZE ÖZEL İNDİRİM ANLAŞMALARI YAPILMIŞTIR

ÜYELERİMİZE ÖZEL İNDİRİM ANLAŞMALARI YAPILMIŞTIR

18/04/2019

Eğitim çalışanlarına hizmeti ilke haline getiren sendikamız yaptığı anlaşmalar ile bu hizmetlerden üyelerimizin indirimli faydalanmasını sağlamayı amaçlamaktadır.

Buna göre, tüm Türkiye’deki Aytemiz petrol istasyonlarından yapacakları benzin ve mazot alımlarında;

Ankara’da bulunan Bilişim Kolejinin Çankaya, Pursaklar ve Hüseyingazi şubelerinde çocuklarının eğitimi için kayıt yaptıranlarda;

İstanbul’da özel diş hekimi muayenehanesinde;

Yine İstanbul’da 9 farklı hastanesi bulunan Medipol Eğitim ve Sağlık Grubuna bağlı tüm hastanelerde geçerli olmak üzere üyemiz ve yakınlarına özel indirimler uygulanacaktır.

 

 

Üyelerimize özel ülkemiz genelinde tüm Aytemiz akaryakıt istasyonlarında benzinde ve mazotta indirim uygulanacaktır. Tüm bayilerde geçerli kartları temin etmek için aes@aes.org.tr adresimize isim-soyisim ve bulunduğunuz il-ilçeyi yazmanız yeterli olacaktır. Aytemiz kartları tarafınıza iletilecektir.

 

Ankara’da bulunan Bilişim Kolejinin tüm kampüslerinde ( Çankaya, Pursaklar ve Hüseyingazi) üyelerimize ve yakınlarına özel liste fiyatı üzerinden yemek dahil % 30 indirim oranına tabi tutulacaktır. Ankara’da indirimden faydalanacak üyelerimiz üye kartları yok ise 0312 232 55 35 numaralı telefondan iletişim kurabilirler.

İstanbul’da faaliyet gösteren anlaşmalı muayenehaneden Anadolu Eğitim Sendikası üye ve yakınlarına yukarıdaki fiyat tarifesi üzerinden % 20 ile % 50 arasından indirim uygulanacaktır.

 

Diş Hekimi Murat ÖĞRETİCİ

Mehmet Akif Mah. Şahinbey Cad. No:73 Nisa Apt. Kat:2 d:3 (Çevikler Alışveriş Merkezi üstü) (0216) 639 15 16
Çekmeköy / İstanbul

 

 

 

Medipol Eğitim ve Sağlık Grubuna bağlı tüm hastanelerde geçerli olmak üzere Anadolu Eğitim Sendikası üyeleri, çalışanları, eş, çocuk, anne ve babalarına Medipol Sağlık Grubu’ nda sunulacak tüm hizmetlerde, SGK’ lı hasta farkı ve cari fiyatlar üzerinden %20 indirimli olarak hizmet sunulacaktır.

 

Medipol Sağlık Grubu’ nun T.C. İstanbul Medipol Üniversitesi bünyesindeki şube bilgileri ve sizlere özel sunulacak olan hizmet detayları aşağıdaki gibidir.

T.C İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ SUM FINDIKZADE HASTANESİ

Adres:  Molla Gürani Mah. Fındıkzade Sok. No:3 Fındıkzade / Fatih/ İstanbul

 

T.C İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ SUM ESENLER HASTANESİ

Adres: Birlik Mah. Bahçeler Cad. No:5 Esenler / İstanbul

 

T.C İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ SUM VATAN KLİNİKLERİ

Adres: Vatan Cad. Halıcılar Köşkü Sok. No:11 Aksaray, Fatih / İstanbul

 

T.C İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ SUM SEFAKÖY HASTANESİ

Adres: Tevfik Bey Mah. Maslak Çeşme Cad. No: 30 Sefaköy / İstanbul

 

T.C. İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ SUM ÇAMLICA HASTANESİ

Adres: Bulgurlu Mah. Alemdağ Cad. No: 100 Üsküdar / İstanbul

 

T.C İSTANBUL MEDİPOL ÜNİVERSİTESİ UNKAPANI DİŞ HASTANESİ

Adres: Atatürk Bulvarı No: 27 Unkapanı / Fatih / İstanbul

 

Medipol Sağlık Grubu’ nun Medipolitan Sağlık ve Eğitim Hizmetleri A.Ş. bünyesindeki tüm şube bilgileri ve sizlere özel sunulacak olan hizmet detayları aşağıdaki gibidir.

 

MEDİPOL MEGA ÜNİVERSİTE HASTANESİ

Adres: TEM Avrupa Otoyolu Göztepe Çıkışı No:1 34214 Bağcılar-İstanbul

 

ÖZEL İSTANBUL MEDİPOL HASTANESİ

Adres: E-5 Harem Yolu Üzeri, Koşuyolu / Kadıköy 34718 İstanbul

 

ÖZEL NİSA HASTANESİ

Adres: Fatih Cad. Yenibosna / İstanbul

 

 

Kampanya Detayları:

  1. Kampanya, 1 Haziran-31 Ekim 2019tarihleri arasında tüm Kiğılı ve Abdullah Kiğılı mağazalarında geçerlidir.
  2. Kiğılı ve Abdullah Kiğılı mağazalarında her dönem belirli oranlarda sezon indirimi bulunmaktadır. Anadolu Eğitim Sendikası üye kartınınibrazı ile bu sezon indirimine ek indirim uygulanacaktır.
  3. Kiğılı ve Abdullah Kiğılı mağazalarında sezon indirimi %59’a kadar olduğunda ek %10 indirim, %60 ve üzerinde olduğunda ise ek %5 indirim uygulanacaktır.
  4. Kampanya, aksesuar, deri grubu, promosyon ürünler ve ikili/üçlü promosyon ürün grupları hariç sezon ürünlerinde geçerlidir.
  5. Kampanya, diğer kampanyalarla birleştirilemez.
  6. Kampanya, Kiğılı Kart sahiplerine özel doğum günü indirimi dışında diğer hiçbir iskonto ile birleştirilememektedir. Ayrıca Kiğılı Kart sahipleri kampanya süresince biriken puanlarını Kiğılı ve Abdullah Kiğılı mağazalarında kullanabilecektir. (Kiğılı Kart sahibi olmayanlar ise, kartlarını Kiğılı ve Abdullah Kiğılı mağazalarında anında ücretsiz olarak çıkarabilirler.)

 

 

 

  Facebook'ta Paylaş      

Yorum Yaz


İlgili Etiketler

ÜYELERİMİZE ÖZEL İNDİRİM ANLAŞMALARI YAPILMIŞTIR aes, anadolu eğitim sendikası, aytemizler petrol, istanbul diş hekimi, bilişim koleji, medipol hastaneleri, Eğitim çalışanlarına hizmeti ilke haline getiren sendikamız yaptığı anlaşmalar ile bu hizmetlerden üyelerimizin indirimli faydalanmasını amaçlamıştır.