Gazi Mustafa Kemal Atatürk
ÖĞRETİCİ: İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME TAKVİMİ ÖNE ÇEKİLMELİDİR

ÖĞRETİCİ: İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME TAKVİMİ ÖNE ÇEKİLMELİDİR

25/07/2019

Anadolu Eğitim Sendikası Genel Başkanı Mehmet Alper ÖĞRETİCİ ilk defa yönetici görevlendirmeleri ile ilgili açıklama yaparak takvimin öne çekilmesi gerektiğini ifade etti. İşte açıklamalar:

 

MEB'in yayınladığı ilk defa yönetici görevlendirme takvimine göre yöneticilik sonuçlarının açıklanması ve görevlendirme 23-27 Eylül olarak görülmektedir. Halbuki 2019-2020 eğitim öğretim takvimine göre okullar 9 Eylül'de açılacak, hatta uyum haftası kapsamında bazı sınıflar 2 Eylül'de okula başlayacaklardır.

Yönetici görevlendirme takvimine göre yöneticiler okullar açıldıktan yaklaşık bir ay sonra göreve başlayacak ve bu göreve başlayanlar da okullar açıldığında okutmaya başladıkları sınıfı bırakıp yönetici olarak atandığı okula gidecektir.

Hem öğrencilerin bu durumdan etkilenmemesi, hem de yöneticilerin okullar açılmadan göreve başlayabilmesi için MEB ilk defa yönetici görevlendirme takvimini öne çekmelidir...

 

Anadolu Eğitim Sendikası

  Facebook'ta Paylaş      
mahir 27.07.2019 14:49:29

resmi yazı ile meb e başvuruda bulunsanız etkili olabilir . iyi çalışmalar .


Yorum Yaz


İlgili Etiketler

ÖĞRETİCİ: İLK DEFA YÖNETİCİ GÖREVLENDİRME TAKVİMİ ÖNE ÇEKİLMELİDİR yönetici atama, meb, aes, anadolu eğitim sendikası, mehmet alper öğretici, yönetici görevlendirme takvimi AES Genel Başkanı Mehmet Alper ÖĞRETİCİ ilk defa yönetici görevlendirmeleri ile ilgili açıklama yaparak takvimin öne çekilmesi gerektiğini belirtti