Gazi Mustafa Kemal Atatürk
ANADOLU EĞİTİM SENDİKASI MERKEZ YÖNETİMİ EREĞLİ’DE TOPLANDI

ANADOLU EĞİTİM SENDİKASI MERKEZ YÖNETİMİ EREĞLİ’DE TOPLANDI

30/05/2016

Genel Başkan Cansel GÜVEN başta olmak üzere, Genel Sekreter Turan TEMEL, Genel Mali Sekreter Muzaffer ÖZHAN, Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Mehmet Alper ÖĞRETİCİ, Genel Hukuk ve Toplu Sözleşme Sekreteri Muhammet Ali GEZİCİ ve Genel Basın - Yayın Sekreteri Mustafa YAMAN ve Konya İl Başkanımız Asel KAYA Ereğli’de üyelerimizle buluştu.

27.05.2016 Cuma günü okul ziyaretleri ile başlayan yoğun program 28.05.2016 Cumartesi AES Ereğli Temsilcilik açılışı ile sona erdi.

Genel Başkanımız Cansel GÜVEN liderliğinde, genel merkez yöneticilerimiz, İl Başkanımız, AES Ereğli Temsilcilik Başkanı ve Temsilcilik yöneticileri yapılan okul ziyaretlerinde yöneticiler, öğretmenler, memurlar ve yardımcı hizmetler sınıfında çalışan personeller ile tanışılıp sorunları dinlendi, görüş alış verişleri yapıldı.

\\\\

Aynı  gün yerel gazete ve televizyon kanalları ziyareti yapıldı.

\\

İlçe Milli Eğitim Müdürü İradet GENÇ ve Şube Müdürleri ile müdürlük çalışanları ziyaret edildi. Yerelde yaşanan sorunlar İlçe Milli Eğitim Müdürüne iletildi.

\\

 

Akşam AES Ereğli, Emirgazi ve Halkapınar  üyeleri ile yemekte bir araya gelindi.

\\

Yemek sonrası bir araya gelen MYK Üyelerimiz Mayıs ayı toplantısını daha önce hazırlanan bir toplantı salonunda gerçekleştirdi.


28.05.2016 Cumartesi günü saat 13.00’te Ereğli Öğretmenevi Konferans Salonunda eğitimcilerle buluşan Genel Başkanımız Cansel GÜVEN, sendikamızın kuruluş süreci ile eğitim sorunları konularına değinerek, çözüm önerilerini de ayrıntılı olarak anlattı. Eğitim ve sendikal sorulara yanıtlar verdi.

Sendikamız tarafından hazırlanan raporlara Ereğli ilçesindeki eğitimcilerin sorunlarını da ekleyerek bizzat Milli Eğitim Bakanına ileteceğini bildirdi.

\\

Konferans  sonrası ilçe temsilcilik binasına geçildi. Genel Başkanımız Cansel GÜVEN, İlçe Milli Eğitim Müdürü İradet Genç, İl Başkanımız Asel KAYA ve AES Ereğli Kurucu Başkanı ve Genel Basın Yayın Sekreteri Mustafa YAMAN tarafından açılış kurdelası kesildi. Hayırlı olsun dileklerinde bulunuldu.

Yapılan ikramlarla program sona erdi.

\\

\\

 

Yapılan temaslar hakkında açıklama yapan Genel Başkanımız Cansel GÜVEN, Ereğli ziyaretlerinden son derece memnun olduklarını, çok sıcak ve samimi bir ortamda bulundukları için mutlu olduklarını dile getirerek, bundan sonra diğer illere ve ilçelere de bu şekilde ziyaretlerde bulunarak eğitim çalışanlarının sorunlarını ve taleplerini yerinde tespit etmek için çalışacaklarını belirtti.

 Anadolu Eğitim Sendikası Ereğli Temsilcilik  üyelerimiz ve eğitimciler de, yapılan ziyaretten gurur ve onur duyduklarını, son derece mutlu ve geleceğe dair umutlu olduklarını aktararak desteklerini bizzat, ilçelerine gelerek gösterdikleri için heyette bulunanlara teşekkürlerini ilettiler.

 

ANADOLU EĞİTİM SENDİKASI

GENEL MERKEZ

 

 

  Facebook'ta Paylaş      

Yorum Yaz


İlgili Etiketler

ANADOLU EĞİTİM SENDİKASI MERKEZ YÖNETİMİ EREĞLİ’DE TOPLANDI