Gazi Mustafa Kemal Atatürk
AES Çatalca Üyeleri Piknikte Bir Araya Geldi

AES Çatalca Üyeleri Piknikte Bir Araya Geldi

06/06/2016

Anadolu Eğitim Sendikası Çatalca teşkilatı tarafından düzenlenen piknikte üyelerimiz ramazan ayı öncesi yılın yorgunluğunu atma fırsatı buldu. Yer yer yağışlı bir havadada gerçekleşmesine rağmen oldukça sıcak görüntülere sahne olan çatalca pikniğimize katılan tüm üyelerimiz ile organize eden yöneticilerimize teşekkür ederiz.

Piknik sonrası izlenim ve duygularını paylaşan Çatalca ilçe temsilcimiz Sayın Özcan Şahman açıklamalarına yer veriyoruz:

 

4 Haziran 2016 Cumartesi günü Çatalca'da gerçekleşen AES İstanbul pikniğinde sendika üyelerimiz ve yöneticilerimizle bir araya geldik.

Çatalca'dan ve İstanbul'un farklı ilçelerinden buluşup gelen öğretmen arkadaşlarımız ve aileleriyle birlikte saat 10:00'dan itibaren bir araya gelerek önce kahvaltı yaptık. Daha sonra yoğun yağış ve fırtınalı hava durumunu atlattıktan sonra açan güneşle beraber mangalımızı yaktık ve soframızı kurduk. Geçen sene Şile'deki pikniğimizde bizi yalnız bırakmayan yağmur, bu sene Çatalca'da da günümüzü hareketlendirdi :)

Artık gelenekselleşmeye başlayan yıl sonu pikniklerimizde Anadolu Eğitim Sendikası üyesi olan öğretmen arkadaşlarımızı Çatalca'da ağırlamaktan çok mutlu olduk.

Arkadaşlıklarımızı pekiştirdiğimiz bu etkinlikte bizi yalnız bırakmayan Teşkilatlardan Sorumlu MYK üyesi Mehmet Alper Öğretici'ye, İl başkanımız Esra Engür'e, İl başkan yardımcımız Metin Özyürek'e, diğer ilçelerden ve Çatalca'dan gelen tüm temsilci ve öğretmen arkadaşlarımıza ve tabiki etkinliğe katılamasa da bizleri hatırlayıp telefonuyla coşkumuza ortak olan Genel Başkanımız Cansel Güven'e çok teşekkürler.

Seneye görüşmek üzere ;)

 

Özcan ŞAHMAN

AES Çatalca İlçe Temsilcisi

 

\\\\\\

  Facebook'ta Paylaş      

Yorum Yaz


İlgili Etiketler

AES Çatalca Üyeleri Piknikte Bir Araya Geldi