Gazi Mustafa Kemal Atatürk
AES Muğla’dan Önemli ve Anlamlı Ziyaretler

AES Muğla’dan Önemli ve Anlamlı Ziyaretler

06/01/2017

AES Muğla İl Temsilciliği olarak 2016 yılında yurt genelinde yaşadığımız terör saldırıları ve kaybettiğimiz canlarımız için taziye ziyaretinde bulunmak ve her koşulda yanlarında olduğumuzu hatırlatmak için Muğla il Emniyet Müdürü Sayın Hakan ÇETİNKAYA ve Muğla İl Jandarma Alay Komutanı Sayın J. Kd. Albay Yavuz ÖZFİDAN’ı makamlarında ziyaret ettik.

            Yılın son haftasında İl Emniyet Müdürümüz Sayın Hakan ÇETİNKAYA’yı ziyaret ettik. Kendisine özellikle son zamanlarda artan ve güvenlik güçlerimizi hedef alan terör saldırılarından dolayı duyduğumuz üzüntüyü ve bu tür birlik ve beraberliğimizi hedef alan saldırıların yeni yılda son bulması umudumuzu ilettik. Ayrıca kendisine polisimizin ve tüm güvenlik güçlerimizin yanında olduğumuz vurgulandık. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren İl emniyet müdürümüz Sayın Hakan ÇETİNKAYA son Beşiktaş saldırısında şehit olan polislerimizin bir kısmının öğretmenlik mezunu atanamayıp polislik görevini icra eden öğretmenler olduğunu hatırlatarak öğretmenlik ve polislik mesleklerinin birbiriyle son derece ilişikli ve kutsal meslekler olduğunu vurgulayarak sendikamız yetkililerine teşekkürlerini iletti.

            İkinci ziyaretimizi de yılın ilk haftasında Muğla İl Jandarma Alay Komutanı Sayın J. Kd. Albay Yavuz ÖZFİDAN’a  yaptık. Kendisine yaz kış, yağmur çamur demeden gece gündüz bizlerin güvenliği için hayatlarını hiçe sayan askerlerimizin her zaman yanlarında olduğumuzu hatırlatarak, son zamanlarda artış gösteren olaylarda kaybettiğimiz güvenlik güçlerimiz için taziye dileklerinde bulunduk. Ziyaretimizden memnun olduklarını belirten il alay komutanımız, eğitim ve güvenliğin asla taviz verilemeyecek konular olduğunu vurgulayarak bir eğitim sendikası olarak askerlerimizi ziyaret etmemizin son derece anlamlı olduğunu vurgulayarak sendikamız genel merkez yöneticilerine, üyelerine ve AES Muğla İl Teşkilatımıza teşekkürlerini ilettiler.

 

 

Ferdi GÜNAY

AES Muğla İl Temsilcisi

Merkez Disiplin Kurulu Üyesi

           

  Facebook'ta Paylaş      

Yorum Yaz


İlgili Etiketler

AES Muğla’dan Önemli ve Anlamlı Ziyaretler