Gazi Mustafa Kemal Atatürk
AES Eğitim Çalışanlarının Sendikalara Bakışı Anketi

AES Eğitim Çalışanlarının Sendikalara Bakışı Anketi

23/03/2017

Değerli eğitim çalışanları; aynı iş kolunda çalışan öğretmenler, memurlar ve akademisyenler olarak aynı kanuna tabi farklı eğitim sendikalarına üye olmak ya da sendikasız kalmak tercihinde bulunabiliyoruz. Beri yandan çalışma hayatımızda ortak sorunlara muhatabız. Sendikamız tarafından oluşturulan bu anket; sizin sendikalara bakışınızı, beklenti ve eleştirilerinizi tespit etmek için hazırlanmış olup sonuçları sendikal çalışmalarımıza ışık tutacak, yön verecektir. Zaman ayırdığınız için teşekkür ediyoruz.

Anadolu Eğitim Sendikası Eğitim ve Sosyal ve Sosyal İşler Sekreterliği

https://docs.google.com/a/aes.org.tr/forms/d/e/1FAIpQLSdXstZ0mMOl-n_0gm9XF33pCPZ4lqZvnxfaethTUOoBDJvy1g/viewform?c=0&w=1

 

  Facebook'ta Paylaş      
erdal 05.04.2017 22:29:45

Her branşın kendine göre farklı sorunları ve beklentileri vardır. Ancak ben sendikaların bu konuda herhangi bir araştırma, alan taraması yaptığını duymadım. Yok orada toplantı, yok burada bir sosyal etkinlik, seminer. Maşaallah hiç boş durmuyorlar. Yahu üyelerine bir dön. Talepleri, mağduriyetleri ne, bir öğren. Sonrada benim adıma bunları çözüme kavuşturma hususunda samimi gayret göster. İşin gerçeği, bu sözlerim üye sayıları çok olan sendikalara.


Yorum Yaz


İlgili Etiketler

AES Eğitim Çalışanlarının Sendikalara Bakışı Anketi