Gazi Mustafa Kemal Atatürk
Bağımsız Sendikacılık Akyazı’da

Bağımsız Sendikacılık Akyazı’da

03/04/2017

Kısa adı BASK olan Bağımsız Sendikalar Konfederasyonu Başkanı Sayın Bayram Zengin, Bask genel Sekreteri ve Anadolu Eğitim Sendikası Genel Başkanı CANSEL GÜVEN, Bağımsız Büro Sen Başkan Yardımcısı Necdet Aktaş, Anadolu Eğitim Sen Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Alper Öğretici Akyazı’ya ziyaretimize gelerek bizi onurlandırmışlardır.
Akyazı Türk Eğitim Sen Başkanımız sayın Hayrettin Üzbe’nin de katıldığı sohbet toplantımızda eğitimimizin ve saygı değer eğitimcilerimizin mesleki sıkıntıları dile getirilmiştir. Sayın genel başkanlarımız tüm Sakarya’nın eğitim ve diğer kollarda çalışan sendikalı sendikasız emekçilerine en derin sevgi ve selamlarını iletmişlerdir. Bizlerden Ankara’ya ve büyüklerimize iletmek istediklerimizi sormuşlardır.


Bu kısa ve öz ama bizim açımızdan çok anlamlı buluşmayı, önümüzdeki günlerde daha geniş kapsam ve katılımlı, adeta bir şölen havasında bir buluşmaya dönüştürmek istiyoruz. Bu konuda sendikalı, sendikasız camiamızın tüm kıymetli şahsiyetlerini, değerli görüş ve önerileri ile katkı vermeye davet ediyoruz.
Gelin birlik olalım. Sadece mesleki kaygılarımızla hemhal olalım. Özgür olalım, sadece biz olalım. Yönetilmeden yönlendirilmeden. Ses olalım, sesimiz olanlara destek olalım. Kimsenin arka bahçesi olmayalım.


Bizler sendikacılığın topuklu efesi Cansel Bacımıza omuz verdik. Yol olduk, yoldaş olduk. Bu gün toplumumuzun her kesiminde seviyeye, üsluba ve nezakete ihtiyacımız var. Onun için toplumun her kesiminde; siyasetten, sendikacılığa, yöneticilikten iş dünyasına, kadın eline ve nezaketine ihtiyacımız var. Sizleri de bekliyoruz dostlar…

Necmettin Özgürsoy
Sakarya Anadolu Eğitim Sen İl Temsilcisi

  Facebook'ta Paylaş      

Yorum Yaz


İlgili Etiketler

Bağımsız Sendikacılık Akyazı’da